Production Manager

Office:
Hungary
Ref. no.:
AS9162
Field:
Production
Sector:
Food industry

Ügyfelünk, nemzetközi élelmiszeripari családi tulajdonban lévő gyártó vállalat. Magyarországi leányvállalata számára keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

PRODUCTION MANAGER

Főbb feladatok:

  • Felelősség a magyarországi gyár teljes termeléséért.
  • A termelés minőségének folyamatos biztosítása.
  • A beosztott munkatársak irányítása, ellenőrzése és motiválása.

Elvárás:

  • Termelésben szerzett több éves vezetői tapasztalat.
  • Műszaki, gazdasági vagy üzleti felsőfokú iskolai végzettség.
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás.

Az ideális jelölt rendelkezik az alábbiakkal:

  • Gyakorlatorientált személyiség.
  • Analítikus gondolkodás.
  • Lojális, precíz munkavégzés.
  • Empatikus, de határozott vezetési stílus.

Lehetőség:

  • Szakmai, továbbá vezetői fejlődési és előrelépési lehetőség egy nemzetközi vállalatnál.
  • Kiemelkedő bérezés, prémium és vállalati gépjármű.

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Érdeklődése esetén, kérjük, küldje el a részletes szakmai önéletrajzát magyarul és angolul a cv [dot] hu [at] targetexecutivesearch [dot] com e-mail címre. Minden esetben küldünk visszajelzését.