HR Consultant/Trainee

Office:
Hungary
Ref. no.:
KW9184AS
Field:
Human Resources
Sector:
Consulting

Nemzetközi személyzeti tanácsadó cégcsoportunk, a TARGET Executive Search CEE, melynek fő profilja a „fejvadászat” közép- és felsővezetői pozíciókra Közép- és Kelet-Európában, keres munkatársakat.

Feladatok:

  • Jelöltek direkt megkeresése közép- és felsővezetői pozíciókra.
  • Telefonos interjúk lebonyolítása.
  • Személyes interjúk szervezése és azokon való részvétel.
  • Jelölt profilok elkészítése.
  • Adminisztratív feladatok ellátása.
  • Egyéb ad-hoc feladatok.

Elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végezettség vagy folyamatban lévő tanulmányok.
  • Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás.
  • Felhasználói/haladó szintű MS Office ismeretek.
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség.
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság, csapatszellem.
  • Nyitott, dinamikus személyiség.
  • Előny a tapasztalat HR, call center vagy sales területen.

Amit kínálunk:

  • Színvonalas, nemzetközi szakmai csapat.
  • Széleskörű tapasztalat szerzés a munkaerő-közvetítés és a fejvadászat területén.
  • Idegennyelvek napi használata.
  • Szakmai fejlődés és előrelépési lehetőség.
  • Főállásban vagy a tanulmányok mellett részmunkaidőben is végezhető a munkakör.

Munkavégzés helye: Budapest, II., Lövőház utca 30.

Fényképes magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajz és motivációs levél megküldésével az aniko [dot] soos [at] targetexecutivesearch [dot] com e-mail címre.