Ředitel prodeje CZ/SK

Office:
Czech Republic
Ref. no.:
JH9144KS
Field:
General Management
Sector:
Electrotechnical

Pro našeho klienta, který patří k předním mezinárodním výrobcům přístrojů pro oblast biomedicínského výzkumu a další aplikace v oblasti zdravotnictví i průmyslu hledáme kandidáta na pozici Ředitel prodeje CZ/SK pro divizi Mikroskopie.

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti:

  • zodpovědnost za zastupování značky na českém a slovenském trhu
  • aktivní akvizice a péče o stávající klienty především z řad výzkumných institucí, laboratoří, vysokých škol a průmyslových firem
  • tvorba obchodního plánu a strategie, zodpovědnost za rozpočet a plánování, reporting mateřské společnosti, vedení týmu obchodních zástupců, servisních techniků a back-office
  • koordinace marketingových aktivit, organizace odborných seminářů, účast na kongresech a veletrzích

Požadavky:

  • VŠ vzdělání (ideálně v oblasti přírodních věd, biomedicíny, fyziky)
  • velmi dobrá znalost AJ
  • prokazatelně úspěšná zkušenost s prodejem v oblasti Bio-, Life-Science, Academia nebo průmyslu min. 5 let
  • zkušenost s vedením týmu
  • zkušenost s projektovým prodejem, s účastí na tendrech, dobrá znalost lokálního trhu
  • znalost mezinárodního korporátního prostředí (procesy, reporting, CRM)
  • obchodní duch, velmi dobré prezentační schopnosti, dynamická osobnost, schopnost se prosadit, manažerské předpoklady
  • flexibilita, ochota cestovat (aktivní řidič)

V případě Vašeho zájmu o více informací, prosíme o zaslání Vašeho CV v anglickém jazyce na email: karolina [dot] strobachova [at] targetexecutivesearch [dot] com nebo nás můžete kontaktovat na telefonu +420 222 513 296.